English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Відкриття дитячого клубу "Планета для дітей"

22 червня в приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок  відбулося відкриття дитячого клубу «Планета для дітей».
    Розпочала захід голова правління благодійної організації «Планета для дітей» Ірена Ружицька зі словами привітання та коротким звітом про отримання організацією  гранта президента, про мету та цілі створення дитячого клубу.
Метою створення клубу є організація дозвілля та відпочинку дітей міста Житомира, сприяння їх духовному, моральному, інтелектуальному та фізичному розвитку, профілактика негативних явищ та пропаганда здорового способу життя.

      У  святковому   заході  приймали участь:  з виставою для дітей Обласний театр ляльок, танцювальний колектив «Фієста», дизайнер та співачка з с. Тетерівка та поетеса Марія Пилипівна Зіновчук. Для всіх присутніх звучали вірші та пісні в виконанні членів команди організації Планета для дітей. Родзинкою свята була розважальна програма з клоунами. Дітки мали змогу і потанцювати, і пограти, і прийняти участь у конкурсах, відгадати загадки та відомі пісеньки з мультфільмів.  Всі дітки отримали повітряні різнокольорові кульки.

На протязі всього свята в холі, на першому поверсі театру  проходила виставка дитячих робіт вихованців гуртків Тетерівського БК та дитячого будинку "Сонячний дім". Роботи були представлені у вигляді виробів з бісеру.
В завершенні святкування всі діти і батьки змогли поласувати солодощами від спонсорів.
Організатором свята є благодійна організація «Планета для дітей» за підтримки та сприянні департаменту сім,ї, молоді та спорту Обласної Держадміністрації та Обласного академічного театру ляльок. Спонсорами виступили: ПАТ «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь»,кондитерська фірма Нива Експо, кондитерський цех «Десерт»,кафе «Райдуга»,супермаркет «Караван» та магазин «Чаплін».

23/06/2013


Комментариев нет:

Отправить комментарий