English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Проекты


Клуб «Планета для дітей»   було відкрито в 2013 році в рамках проекту "Жито і мир", що реалізувався на кошти Гранта Президента України для обдарованої молоді. Гуртки клубу "Планета для дітей": театральний, спортивний, малювання, креатив,вокал, гра на гітарі, маленький кулінар, англійський клуб.  Мета клубу: допомогти реалізуватися потенціалу та як найбільше розкрити таланти і здібності кожної особистості, знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.  
                                                                                                     
 Проект "Крок до успіху"

Через проект "Крок до успіху" проводиться важлива просвітницька робота з молоддю віком від 16 до 23 років. Відкрито клуб "Як стати успішним", в якому актуальні для молоді теми висвітлюються у  вигляді цікавих та захоплюючих тренінгів. Такі заняття як, здоров'я, спілкування, стосунки, дружба та кохання, громадянська позиція і багато інших цінних тем. Проект має на меті: соціальну інтеграцію молоді, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка спрямована на створення системи підготовки  та супроводу молоді в період переходу до самостійного життя.  Проект здійснюється спільно з МБО "Партнерство кожній дитині". Детальна інформація: 063-429-49-83
                                  
Проект «Відкриваємо двері дітям».
Спільно з МБО «Надія і житло для дітей» було розпочато впровадження проекту, що спрямований на деінституціалізацію – відмову від інтернатів та виховання всіх дітей в сім’ях, або в умовах, наближених до сімейних.Ми віримо, що готовність місцевих громадських організацій долучатися до кампанії та її заходів, а також діяльність у громадах та співпраця з місцевою владою стануть запорукою успіху нашої головної цілі – докорінної зміни системи догляду за дітьми та захисту їх прав в Україні. 
http://www.openingdoors.org.ua/ua/news/zhitomir_ta_poltava_gotovi_vidkriti_dveri_dityam.html
https://www.youtube.com/watch?v=BsrR2VrfP18&feature=youtu.be

  Проект «Анатомія шлюбу». Учбовий проект Анатомія шлюбу - це проект для молодих людей, які ще не вступили в шлюб, які планують створити сім'ю та для подружніх пар, що хочуть покращити свої стосунки та  пізнати більш досконало один одного.Даний проект має на меті підвищення рівня обізнаності про інститут шлюбу, про правильний вибір супутника життя, психологію чоловіка та жінки, вирішення конфліктів, етика культури стосунків в сім’ї. Проект спрямований на  попередження розлучень серед молоді, які планують створювати сім'ю та молодят, що тільки одружились. 
Для  довідок та реєстрації: 067-487-69-45;093-955-76-72

Комментариев нет:

Отправить комментарий