English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

28 лютого 2013 року в сесійній залі Житомирської обласної ради відбулося засідання громадської ради при ЖОДА.
Протягом лютого поточного року члени громадської ради вносили пропозиції щодо структури та формату діяльності громадської ради. Ці пропозиції обговорювались на засіданнях ініціативної групи. Шляхом тривалих дискусій та консультацій було підготовлено нову редакцію Положення про громадську раду та регламент громадської ради; виготовлено бланк громадської ради та перепустку для членів громадської ради у приміщення ЖОДА, розроблено заяву на включення члена громадської ради до складу тієї чи іншої комісії (кожен член громадської ради може входити не більше ніж у дві комісії). Також було розроблено та почав діяти власний сайт громадської ради (http://zt.org.ua). Головою громадської ради за сприяння обласної ради та обласної адміністрації було вирішено питання про виділення приміщення для громадської ради за адресою: вулиця Мала Бердичівська, 25. Підготовлено зміни до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Житомирській області. Було розглянуто та позитивно вирішено п’ять звернень громадян до громадської ради про надання юридичної та медичної допомоги.


У засіданні громадської ради взяли участь голова громадської ради Леонід Антонюк (голова Житомирської обласної асоціації «Дзвони Чорнобиля»), заступник голови громадської ради Володимир Піньковський (голова Житомирського обласного німецького національно-культурного товариства «Відергебурт»/«Відродження»), секретар громадської ради Юлія Слобожан (голова громадської організації «Скарби Полісся»).
Під час засідання громадської ради були заслухані такі питання:
  • інформація голови громадської ради про роботу ініціативної групи;
  • ухвалено Положення про громадську раду;
  • затверджено регламент громадської ради;
  • затверджено структуру громадської ради;
  • обрано заступників голови;
  • затверджено Положення про почесну відзнаку «За заслуги перед громадою Житомирщини»;
  • проінформовано про порядок створення постійно діючих комісій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та враховуючи пропозиції ініціативної групи по підготовці та проведенню засідання, створеної згідно Розпорядження голови громадської ради № 1 від 30.01.2013 року, в результаті обговорення та дискусії, на засіданні були прийняті рішення з цих питань.
Заступниками голови громадської ради було обрано:
- голову Житомирського обласного об'єднання організацій роботодавців Юрія Воробйова;
- представника Спілки об'єднань громадських організацій «Всеукраїнський народний конгрес» Василя Козела;
- голову Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів Євгена Демчика;
- представника Житомирського обласного відділення Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних СилОлександра Рудовського;
- представника Благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Миколу Якименка.

На початку засідання громадської ради, голову БО "Планета для дітей" Ірену Ружицьку було поздоровлено з днем народження від голови громадської ради Леоніда Антонюка, його заступника та всього зібрання в виді словесного привітання та букету троянд.

Комментариев нет:

Отправить комментарий